• Laborant
• Laborant-Technolog
• Product Manager
• Technolog

Laborant-Technolog

Laborant

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

- wykonywanie analiz chemicznych z przekazanych do laboratorium próbek elektrolitów

- opracowywanie wyników i przesyłanie do Klientów

- obsługa urządzeń do analizy instrumentalnej: spektrometr atomowy, x-ray

- obsługa i wykonywanie badań w komorze solnej i klimatycznej

- prowadzenie zaopatrzenia laboratorium w urządzenia i odczynniki

- wsparcie prac na poziomie administracyjnym biura
- współpraca z działem technologicznym, z czasem możliwa samodzielna praca technologiczna
u Klienta, polegająca na kontroli parametrów lub naprawie pracy elektrolitów galwanicznych, a także prezentacji produktów i oferty firmy

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe chemiczne lub zbliżone
- znajomość języka angielskiego
- zdolności organizacyjne
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
- odwaga i pewność siebie w wykonywaniu powierzonych zadań
- czynne prawo jazdy kat. B
- prezencja, retoryka, umiejętność aktywnego słuchania
- zdolność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
- umiejętność pisania bezwzrokowego

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub staż / praktyki w laboratorium analitycznym
- znajomość urządzeń i zagadnień analityki instrumentalnej

Oferujemy:

- pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy w częściowym wymiarze godzin
- uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i bonusów
- szkolenia podnoszące kwalifikacje

Oferta skierowana wyłącznie do osób spełniających wszystkie wymienione wymagania,
a także posiadających wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu do wspólnej pracy!
Możliwość rozpoczęcia pracy na część etatu przez studentów ostatniego roku.

RODO klauzula informacyjna

GALVANO-PARTNERS Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Dąbrowskiego 238
93-231 Łódź